Metin2 Şeytan Kulesine Nasıl Çıkılır 2017 

Metin2 Şeytan Kulesine Nasıl Çıkılır 2017

Metin2 Şeytan Kulesi Azrail'e(Lucifer) Nasıl Çıkılır 2017 ?

Metin2 pvp serverler oynarken şeytan kulesinde bulunan "azrail nasıl kesilir","şeytan kulesine nasıl çıkılır","şeytan kulesi katları" hakkında detaylı bilgi vereceğiz.

1.Kat

1.Katta dayanıklılık metini kesilip 2.kata çıkılır.

2.Kat

2.Katta bulunan tüm canavarlar kesilip 3.kata çıkılır.

3. Kat

Bu kattaki tüm canavarler kesilip,şeytan kralı bossunu kesip 4.kata çıkıyoruz.

4.Kat

4.Kattımızda Şeytan Metinini kesiyoruz.

5.Kat

Bu katta oyuncuların 15 dk süre sınırlaması vardır.Bu süre zarfında sekiz adet metin spawn kesip 6.kata çıkmaya hak kazanırlar.

6. Kat

Arkadaşlar bu kat çok önemlidir.Üzerimize saldıran çirkin şeytanları bu katta kesmemiz gerekiyor. Düşen anahtarların en doğrusuyla demircinin katına çıkılır.Oyuncu ister demirci katında item basar, isterse demirciyle konuşup Azrail Katına mı çıkmak istiyorsun gibi bir soruyla karşılaşıyor.Amacınız yüksek oranda item basmak ise bu katta item basın hayır azrail kesmek istiyorsanız direk item basmak yerine 7.kata doğru yol alınız.


7. Kat

Bu katta oyuncularımız tüm metinleri keserek Zin-Sa-Gui’yi haritasını bulması gerekiyor. Çıkan 4 haritanın 3 ü sahtedir.

Önemli not :Doğru haritanın ismi Zin-Sa-Gui,sahte haritanın adı da Sa-Gui 'dir.

8. Kat

8.kattaki moblar kesilip "Ölümsüz hayalet"leri öncelikle keserseniz anahtarı düşürme şansınız çok dahaartacaktır.

Önemli Not : Doğru anahtarın ismi Zing Bong İn,sahte anahtar Bong İn'dir.

9. Kat

9.Katta çıktığımızda mutlu sona ulaşıyoruz.Artık Azrail bossuyla baş başayız.Azraili kesmek için +75 level olması gerekmektedir.Aksi halde azrail'i kessenizde size sandık atmaz.Azraili kesmek için "sersemletme" , "zehirleme efsunu" ve "ölümsüzlere karşı güçlü" efsunu kullanınız.


Bu makalemizde Şeytan kulesi azrail'e nasıl çıkıldığı hakkında ve tüm şeytan kulesi katlarını detaylıca anlattık,umarım faydarlı olmuştur.

Tarih: 2017-10-19 13:29:20

Metin2 Şeytan Kulesine Nasıl Çıkılır 2017 Yorumları