OlivaMt2 ile LisaMt2 birleşiyor tahmini olarak 3-4 saat sürmesi planlanmaktadır.

Sizden sık gelen soruların cevapları:

İtemlerin kaybolur mu?

Hayır, hiçbir item kaybı yaşamayacaksınız. Bütün aşamalarımız yedekli olarak ilerlemekte ve her aşama tek tek kontrol edilmektedir bu durum nedeni ile her adım tek tek kontrol edilir ve hata anında çözüm üretiriz.

Her iki server'da aynı karakter adına sahip hesabım var ne olacak?

Bu durum bir çakışmaya denen olacağı için karakter adlarının başına ekleme yapmak zorunda kalıyoruz. Bu karakterler rastgele olarak ekleniyor.

Her iki server'da aynı giriş id sahibim ne olacak?

LisaMt2'den gelen oyuncularımız için karakter adları başına ekleme yapılmaktadır bu ekleme birleşme sonrası bildirilir. Eskiden kullanıcı adı ali olan kullanıcılarımıza verilen ek kod ile başına ekleme yapar örneğin f2ali olur.

Birleşme aşamasında oyun açık olacak mı?

Hayır, bu durum hassasiyet gerektirdiği ve olası sorunlar oluşabileceği için birlşeme aşamalarında her iki serverda bakım modunda olacak ve girişte hata alacaksınız.

OlivaMt2 yada LisaMt2 pack'i yeniden indirmem gerekir mi?

Hayır, yapmanız gereken tek işlem normal oyununuza girer gibi girmek gerisini arka planda bizler halledeceğiz sizin yapmanız gereken hiçbir işlem yok.Yıllardır bizlerle olmanızı sağlayacak bu birleşmelere ne yazık ki sizlerinde bizlerinde ihtiyacı var. Buradaki asıl amacımız sizleri 3-4 kişiyle oyun imkanı sunup sonunda oyuncu kalmadı kapattık demek yerine saatlerinizi, günlerinizi harcadığınız emeklerinizin heba olmaması adına birleştirme yapmaktayız. Emin olun sunucuları kapatmak çok kolay bir işlem sadece tek bir butona bakıyor birleştirmenin evresi ise çok daha uzun...

Sabır ve anlayışınız için teşekkürler. Server açıldığında facebook sayfası ve grubundan duyuru geçilecektir lütfen takipte kalın.